Spa & Wellness Equipment
+90 216 755 39 55
Fındıklı Mh, Hancıoğlu Cd, Ahmet Remzi Apt. No : 104-2
SpaworldSpaworldSpaworld

Dinlenme Yatakları

masaj yataklari

Spa Word ülkemizde spa ekipmanları Pedikür Spa ve dinlenme yatakları ile ön plana çıkmış bir markadır. Spa World birçok güzellik merkezinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Birçok güzellik salonunun ilk ve tek tercihi spa World olmuştur. Özellikle ürünlerini müşterilerin istekleri doğrultusunda üretmeyi tam zamanlı ve eksiksiz teslimatı hedefleyen bir markadır. Spa World gelişen ve değişen Teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini estetik dokunuşlarla üretmektedir. Spa World tasarımlarını sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlayarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Sizlerde ülkemizde Spa Ekipmanları noktasında ön plana çıkan bir markayı tercih ederek kaliteli hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dinlenme yatakları özellikle alınan hizmetler sonrası özel olarak üretilmektedir. Özellikle güzellik merkezleri ve Spa merkezlerinde almış olduğumuz hizmetler sonrası dinlenme yataklarını tercih edebilirsiniz. Dinlenme yatakları her alınan hizmet sonrası özel olarak üretilmiş olan yataklardır. Bu yatakların yükseklik ve alçaklıkları deri kaliteleri özel olarak üretilmektedir. Spa World bu noktada bir dünya markası haline gelmiştir. Özellikle ayarlanabilir dinlenme yatakları yumuşak derilerinin kalitesi ile birçok müşterisini memnun etmeyi başarabilmiştir. Spa World firması olarak dinlenme yatakları müşterilerimizin tercihlerine göre hazırlanarak birçok ürün içinde garanti vermektedir.

Dinlenme Yatakları Nelerdir?

Özellikle Spa Word dinlenme yataklarından biri olan mozaik dinlenme mermer yapısı ile kan dolaşımınızı yavaşlatır. Bu sebeple sauna ve buhar banyosu sonrasında dinlenmek için tercih edilir. Estetik bir yapısı vardır. Özellikle vücudu sararken vücudumuzda rahatlama hissiyatı yaratır. Spa World tarafından ahşap ve deri olarak üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri ile en çok tercih edilen modellerden birisidir.

Mermer dinlenme yatakları kan dolaşımını yavaşlattığı için sauna ve buhar banyoları sonrasında tercih edilebilmektedir. Mermer dinlenme yataklarının ahşap ve deri renk seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle havuz kenarlarında dinlenme alanlarının zenginleştirme amacı ile kullanılabilmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri ile mermer dinlenme yatakları tercih edilen modeller arasına girmeyi başarmıştır.

Comfort Relax dinlenme yatağı kıvrımlı yapısı ile vücudu tam sarmaktadır. Vücudunuzu tam bir şekilde sararken rahatlama hissiyatı yaratır. Özellikle ahşap ve deri renk seçenekleri bulunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü kumaşları sayesinde havuz kenarlarında ve Spa alanlarında kullanılabilmektedir. Ahşap malzemesi su ve neme karşı da dayanıklıdır.

Shirodhara ayuverda tedavi yatağında ve ayuverda tedavilerinde kullanılmak için özel bir döşemeye sahiptir. Döşemesi yüksekte kaldığı için bu tür tedaviler de daha fazla yağ kullanılabilmektedir. Yükseklik ayarı motor seçeneği sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Quartz kum yatağını, tuz Isıtma sistemi ile dilediğiniz sıcaklıkta kullanabilmektesiniz. Bu kumlar terapide olan kişinin çevresini eşit şekilde dağıtılmaktadır. Dizlerde ve sırtlarda ki kasların rahatlamasını sağlamaktadır. Talep ettiğiniz ölçülere göre yapılmaktadır.

Bazalı Thai Yatağı sayesinde Thai masajı uygulaması yapılmaktadır. Şık ve dekoratif bir tasarıma sahiptir. Alt baza ahşapları su ve neme karşı dayanıklıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü derisini dilediğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Dream dinlenme yatakları yüksek kaliteli ve işlevsel motorları vardır. Yüksekliği Sırt ve ayak kısmından kumanda ile ayarlanmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir deriye sahiptir. Ahşap ve deri renklerinde renk seçeneği bulunmaktadır. Isıtmalı ve sırtı kalkar bir pozisyona getirmek için aparatları mevcuttur. Su ve neme karşı özel olarak üretilmiştir. Line yüksek kaliteli ve işlevsel bir modeli vardır. 2 ve 3 motor seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir derisi mevcuttur. Ahşap ve deri kısmında renk seçenekleri bulunmaktadır. İsteğinize göre ısıtmalı ve sırtı kalkar bir pozisyon alabilmektedir. Su ve neme karşı özel olarak üretilmiştir.