Spa & Wellness Equipment
+90 216 755 39 55
Fındıklı Mh, Hancıoğlu Cd, Ahmet Remzi Apt. No : 104-2
SpaworldSpaworldSpaworld

Masaj Yatakları

masaj yatakları

Kullanımı her geçen gün daha da yaygın hale gelen masaj yatakları, masaj salonlarında mutlaka bulunması gereken en önemli ekipmanlardır. Kullandıkça memnuniyet seviyesini arttıran ve hem masözlerin daha rahat masaj yapmasına hem de masaj yaptıranların bedensel açıdan daha yumuşak bir zeminde uzanmasına olanak sağlayan yataklardır. Çeşitli malzemeler kullanılarak ve çeşitli masaj teknikleri göz önüne alınarak tasarlanmakta olan masaj yatakları, özellikle de profesyonel masaj salonlarında mutlaka yerini alır. Bu sektörde en iyi firmalardan biri haline gelen Spa World sayesinde sizler de masaj salonlarınız için gerekli olan tüm yatak ve ekipmanları hızlıca temin edebilirsiniz. Online olarak sipariş verme avantajı sunan Spa World, tüm yataklarında kaliteli kumaşların kullanımına ve özel teknik özelliklerin yer almasına özen gösteriyor.

Masaj Yatakları Nerede Kullanılır?

Masaj yatakları adından da anlaşılacağı üzere tamamen masaj yapılması amacıyla üretilen masaj ekipmanlarından birisidir. Kullanımı oldukça rahat olan ve kullandıkça hem masözlerin hem de masaj yaptıranların keyfini yerine getiren masaj yatakları çeşitli özellikleriyle tüm masaj salonlarında kullanılır. Özellikle de daha kaliteli ve daha üst düzeyde masaj hizmeti sunan salonlarda mutlaka yerini alır. Dilediğiniz şekilde yerleştirebileceğiniz masaj yatakları yaşam tarzını değiştiren ve stresten uzak kalınmasına yardımcı olan ürünlerdir. Masaj yaptırmak düzenli olarak hayatta yer verilmesi gereken eylemlerden birisidir. Omurga sağlığını korumak, kas ve iskelet sisteminde meydana gelen ağrıları gidermek için nitelik bir tedavinin yanı sıra düzenli olarak masaj yaptırmak da gerekir. Ancak kendi evinizin konforunda ve belirli ekipmanlarla kaliteli masaj yapmak bir zaman sonra yetersiz hale gelmeye başlayabilir. Bu nedenle alanında uzman masözlere masaj yaptırarak tüm vücut bölgelerinde rahatlama elde edebilirsiniz. Masaj yapılırken daha profesyonel ve rahat şekilde hareket edebilmek için masaj yatakları mutlaka kullanılmalıdır. Zemini yumuşak olan ve iskelet sistemine kesinlikle zararı olmayan bu yataklar sayesinde nitelikli bir rahatlama elde edilebilir. Vücutta meydana gelen ve tedavilere rağmen gitmek bilmeyen ağrılarından en kesin şekilde düzenli masaj ile kurtulabilirsiniz. Bunun için de profesyonel masaj salonlarına gitmeniz gerekir. Burada karşılaşacağınız masaj yataklarının taşıdığı teknik ve opsiyonel özellikler çok rahat dakikalar geçirmenize ve ağrılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Masaj Yatakları Özellikleri ve Kullanım Avantajları

Omurga sorunlarından eklem sorunlarına, kas ağrılarından kemik ağrılarına varana kadar birçok sorundan masaj ile kurtulmak mümkündür. Buna istinaden ürettiği masaj yatakları sayesinde, Spa World tüm masaj merkezlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler de bir masaj salonu işletiyor ve her geçen gün daha profesyonel hale getirmek ve daha güzel bir dekorasyona büründürmek amacıyla bu masaj yatakları ile tanışabilirsiniz. Sipariş vermek ya da bilgi sahibi olmak için Spa World ile iletişime geçebilirsiniz. Çeşitli modelleri bulunan bu yataklar sayesinde tıkanmış olan kaslar açılır, yorgunluk ve kronik yorgunluktan kurtulur, ağrılarınızı hafifletir ve vücutta biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Teknik bir cihaza dahi gerek kalmadan yalnızca yatakların konforu ve masözlerin el becerisi ile bu tür neticeler elde etmek mümkündür. Spa World tarafından sunulan çeşitli yataklar içerisinden ister toptan ve perakende ister tekli şekilde satın alabilirsiniz.

Masaj Yatakları Fiyatları

Spa World tarafından hız kesmeden ve ara vermeden üretimine devam edilen masaj yatakları, fiyatları açısından da memnun edici seviyelere sahiptir. Bütçe dostu şekilde tasarlanan ancak kalitesinden hiçbir şekilde taviz verilmeyen masaj yatakları, masaj salonlarında bulunduğu sürece işleriniz çok daha profesyonel hale gelecektir. Üstelik yapılması istenen tüm masaj türlerine özel şekilde ayrı ayrı tasarlanan yataklar, masajın profesyonelliğini de arttırmaya devam eder. Kullanılan tüm özelliklere bağlı olarak masaj yataklarında fiyatlar da sabit değildir.

Masaj Yatakları Çeşitleri

Spa World tarafından sunulan masaj yatakları çeşitleri arasında Shirodhara masaj yatağı, ayuverda masaj yatağı, ahşap deri masaj yatağı, bazalı Thai masaj yatağı, bazasız Thai masaj yatağı ve bambulu Thai masaj yatakları yer alıyor. Tüm yataklar farklı teknik özelliklere ve farklı bir konfora sahiptir. Kullanımları tüm masaj salonları için idealdir. Hem fiziksel açıdan rahatlamak hem de ruhsal açıdan rahatlamak isteyenlerin tercih edeceği masaj salonlarında konfor ve profesyonellik daima ön planda olmalıdır. Bu amacınıza ise Spa World tarafından sunulan masaj ekipmanları ve yatakları ile kısa sürede erişebilirsiniz.

Shirodhara Masaj Yatağı

Shirodhara masaj yatağı en çok tercih edilen modellerden birisidir. Eni 85 cm, uzunluğu 200 cm ve yüksekliği ise 70 cm’dir. Spa World tarafından seri şekilde üretilmekte olan Shirodhara masaj yatağı, Wenge tasarım ile dizayn edilmektedir. Sadece masaj için değil aynı zamanda ayuverda tedavilerinde kullanmak amacıyla da tercih edilir. Yüksek tarafta kalan döşeme kenarları sayesinde masaj boyunca daha fazla yağ kullanma avantajı sunar. Taleplere bağlı olarak ölçülerinde değişiklik yapılır. Spa World özel ölçüler şeklinde bu yataklardan sizin için üretebilir.

Ayuverda Masaj Yatağı Ahşap

Ayurveda masaj yataklarında da en 85 cm, yükseklik 70 cm ve uzunluk 200 cm olarak karşınıza çıkar. Kaldırma gücü tam tamına 350 kg’dır. Motor seçenek özellikleri sayesinde tercihe uygun şekilde yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Ayurveda tedavilerinde vazgeçilmezlerden biri olan bu masaj yatak modelleri fazla yağ kullanımı için de idealdir.

Bazalı Thai Masaj Yatağı

Tasarımıyla dikkat çeken bazalı Thai masaj yatağı modellerinde en 200 cm’dir. Uzunluk 200 cm’dir. Yükseklik 10 cm ile 20 cm arasında değişiklik gösterir. Kaldırma gücü 350 kg ’ye kadar ulaşır. Thai masajını uygularken oldukça profesyonel şekilde uygulamanıza olanak sağlar. Hem şık hem de son derece konforlu ve dekoratif bir tasarıma sahiptir. Kullanıldığı tüm masaj kabinlerine ve salonlarına farklı ve oldukça yeni nesil bir soluk kazandırmaya devam eder. Alt bazasında yer verilen ahşap kısım su ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca küflenme, şişme ya da rutubet gibi sorunlar meydana gelmez. Kalitesiyle, uzun ömürlü kullanım avantajıyla dikkat çeken bazalı Thai masaj yatakları Spa World farkıyla çok daha profesyonel şekilde üretilmeye devam ediyor. 32 DNS sünger malzemesi kullanılarak tasarlanan bu masaj yataklarının bazasız modelleri de mevcuttur. Bazasız şekilde kullanmak istediğinizde ortadan ikiye katlayabilirsiniz.

Bambulu Thai Masaj Yatağı

Thai masajını en profesyonel şekilde hayata geçirmek amacıyla Spa World tarafından üretilen bir diğer masaj yatağı ise bambulu Thai masajı yatağıdır. Neme ve suya karşı dayanıklı olan bu yataklar şıklığıyla ve renkli seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Kullanıldığı her alana farklı bir ambiyans katmakta olan bu masaj yataklarında en 200 cm, uzunluk 200 cm, yükseklik ile minimum 10, maksimum 20 cm’dir.

Bazasız Thai Masaj Yatağı

Şık tasarımıyla ve dekoratif kullanıma uygun tasarımıyla dikkat çeken Spa World ürünlerinden biri de bazasız Thai masaj yataklarıdır. İstediğiniz zaman katlayarak da kullanabileceğiniz bu modeller özel ahşap malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kabinlerde daha kaliteli bir görünüm ve daha profesyonel bir masaj hizmeti ortaya çıkıyor.