Spa & Wellness Equipment
+90 216 755 39 55
Fındıklı Mh, Hancıoğlu Cd, Ahmet Remzi Apt. No : 104-2
SpaworldSpaworldSpaworld

Ozon Kapsül

Spa World müşterileri için kaliteli ve estetik görünümlü ürünler üretmektedir. Değişen ve gelişen dünyada son teknoloji ve tasarımları takip ederek müşterilerinin istekleri yönünde hareket etmektedir. Spa World oluşturmuş olduğu projelerinde eksiksiz ve tam zamanında teslimat yaparak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Spa World kaliteden ödün vermeyerek her zaman en iyisini ve en kalitelisini üretmeyi amaçlamıştır. Spa Word merkezlerinde yaptıracağınız ozon kapsül uygulaması ile bağışıklık sisteminizi güçlendirip hastalıklara karşı dirençli bir hale gelebilirsiniz. Aynı zamanda kan sisteminiz temizleneceği için vücudunuzda bir anti-age sistemi oluşturarak geç yaşlanma ve selülit oluşumunu da engellemiş olursunuz. Spa ekipmanları arasında ozon kapsül uygulaması ile hücre ve dokuların ağızdaki kan dolaşımına artırıp cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Siz de Türkiye’nin önde gelen markalarından birisi olan Spa World ekipmanları ozon kapsül uygulamasını en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Spa World sizlere birçok alanda olduğu gibi ozon kapsülü uygulamasında da en kaliteli hizmeti verecektir. Müşterilerinin daima kaliteli hizmet almasını sağlayan Spa Word değişen ve gelişen dünyada son teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine daima memnun etmeyi başarabilmiş bir markadır.

Ozon Kapsül Nedir?

Ozon tedavisi İnsan vücudunda yorgunluğa sebep olan bakterilerin ortadan kaldırılmasında etkilidir. Ozon tedavisi ülkemizde yeni yeni ön plana çıkmaktadır. Ozon tedavisi yapan merkezler oldukça azdır Spa World bu noktada Türkiye’nin öncü markalarından biri haline gelmiştir. Ozon tedavisi çeşitli yöntemlerle birlikte kullanım alanını artırmıştır. Oksijen de bulunan O2 elementinin yüksek elektrik akımları ile O3 gaz formuna ulaşması ile olan elde edilmektedir. Elde edilen bu gaz değişik yöntemlerle vücudu uygulanıp ve oluşturulan kimyasal reaksiyonlarda iyileşme amacı ile kullanılmaktadır. Ozon tedavisi tıpta major uygulama lokal uygulama ve minör uygulama olarak kullanılmaktadır. Ozon tedavisi dolaşım bozuklukları kanser virüs mantar ve bakteri enfeksiyonların da kullanılmaktadır. Spa World salonlarınızda sağlık ve estetik hizmetlerinizi yeni nesil teknolojiyle yaparak Türkiye’nin öncü markalarından biri haline gelmiştir.

Ozon Kapsülün Faydaları Nelerdir?

Ozon kapsül deride kan dolaşımını artırıp cildin yenilenmesini sıkı ve daha pürüzsüz bir görünüm oluşmasına katkıda bulunur. Hücre ve dokulara gitmekte olan kan dolaşımını artırmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirirken damarları da temizlemektedir. Kan ve lenf sistemlerinin temizliğinde de aktif rol almaktadır deride üçüncü böbrek veya ikinci bir akciğer sistemi gibi çalışmayı sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini artırıp sıcağın etkisi ile mikropları öldürerek enfeksiyon hastalıklarına karşı vücudu daha dirençli hale getirmektedir.

Ozon kapsüllerinin en önemli faydaları arasında kan hücrelerindeki esnekliğin artırılmasını doku ve organların oksijenlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Aynı zamanda kan hücrelerinin doku ve organların beslenmesinin artırılmasında da önemli faktör rol almaktadır. Bu tür durumlar hastalıkların ve yaraların hızlı bir iyileşme sürecine girmesini sağlamaktadır. Ozon terapisinin bir diğer faydası ise çeşitli sebeplerle vücuda girmiş olan kimyasal ve biyolojik atıkların bir nevi zararsız hale getirilmesini sağlamaktır. Ozon terapisi aynı zamanda yaşlanma ve yaşlanmanın birtakım etkilerini gidererek bir süreliğine de olsa yavaşlatmaya ruhsal ve bedensel açıdan daha sağlıklı ve zinde olmaya yardımcı olur. Ozon gazının aynı zamanda yağ yakma özelliği ile yağ hücrelerine bölgesel olarak enjekte edilmesi sonucunda birtakım bölgesel yağların eritilmesinde ve bölgesel incelmede de katkısı olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Ozon terapisi aynı zamanda yüksek enerjili oksijen salgılaması sebebiyle deri hücrelerindeki canlanma ve gençleşmeyi de artırdığı için selülit oluşumunu da engellemektedir.