Spa & Wellness Equipment
+90 216 755 39 55
Fındıklı Mh, Hancıoğlu Cd, Ahmet Remzi Apt. No : 104-2
SpaworldSpaworldSpaworld

Spa Ekipmanları

Spa Ekipmanları

Günümüzde şifalı sular kullanılarak yapılan bakım ve terapiler spa olarak bilinir. Spa işlemlerinde kullanılan pek çok ekipman ve malzeme mevcuttur. Spa ekipmanları, kişilere özel hijyenik olarak kullanılır. Ekipmanların kendi içlerinde çeşitleri çoktur. Masaj yatakları, masaj sandalyeleri, sıcak taş seti, buhar makinesi, havlu ısıtıcı cihazlar, taş ısıtıcı cihazlar, cilt bakım cihazları gibi fazla sayıda ekipman vardır.

Spa işlemi, cilt rahatsızlıkları, sistemik rahatsızlıklar gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Kullanılacak olan ekipmanlar hastalara göre belirlenir. Isı battaniyesi, solaryum cihazları, hamile minderi, ayaklı büyüteç gibi birbirinden kaliteli ekipmanlar vardır. Kişilerin rutin tedavilerinde ve masajlarında bu ekipmanlar kullanılabilir. Aromatik yağlar, doğal taşlar, profesyonel masaj teknikleri ile birlikte ekipmanlar hastalar üzerinde kullanılır. Kaliteli ve uzun ömürlü olarak üretilen ekipmanlar, geniş kullanım imkanı sunar. İnsan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermediği için  malzemeler güvenle kullanılabilir.

Spa Ekipmanları Ne işe Yarar?

Spa uygulamasında kullanılan ekipmanlar yaşam kalitesinin artmasında oldukça etkilidir. Kullanılan ekipmana göre faydaları değişir. Taş ısıtıcı setler vücut masajlarında kullanılır. Bel, boyun, avuç içi, karın gibi vücut bölgelerinin rahatlamasında yardımcı olur. Masaj yatakları olmazsa olmazlardandır. Fizik tedavi uygulamaları ve hastalıkların rutin kontrolleri esnasında kullanılır. Buhar makinesi cilt sağlığına iyi gelir. Egzamanın tedavisinde kullanılır. Ayaklı büyüteçler ile cildin detaylı incelemesi yapılır. Gözle görülmesi zor olan ince işler bu ekipman ile rahatlıkla uygulanabilir.

Spa merkezlerinde olmazsa olmazlardan biri de cilt bakım koltuklarıdır. Cilt bakımı esnasında kişinin vücudunun rahat olmasını ve istenilen pozisyonda işlem yapılabilmesini sağlar. Spa merkezlerinde kullanılan solaryum cihazları metabolizmayı güçlendirir. Aynı zamanda her daim bronz kalmanızı sağlar. Kullanılan tüm ekipmanlar fiziksel ve ruhsal açıdan kişinin kendini iyi hissetmesinde yardımcı olur.

Spa Ekipmanları Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Günümüzde daha popüler hal alan spa işlemi, pek çok hastalığın tedavisinde uygulanabiliyor. Kişiye pozitif etkiler sağlayan spa işleminde kullanılan ekipmanlar özel olarak üretilir. Kullanılan ekipmanların faydası çoktur. Masaj sandalyeleri bireylerin işlem esnasında konforlu hissetmesini sağlar. Terapistlerin işlemlerini rahat gerçekleştirebilmesinde fayda sunar. Ekipmanlar yapılacak uygulamalara göre seçilir. Kozmetik raflar da ekipmanlardan biridir. Bu raflar spa alanının düzenli olmasını sağlar. Spa ekipmanları, insan sağlığına zarar veren hiçbir madde içermez. Bu sayede güvenle kullanılabilir.

Steril cihazlar hastalara hijyenik işlemler yapılmasında faydalıdır. Kişiye özel kullanılan malzemeler bu cihazda mikroplardan arındırılır ve yeniden kullanılabilir hale getirilir. Havlu ısıtıcılar havluların yumuşak ve kuru kalmasını sağlar. Spa işleminden çıkan bireylerin sıcak havluya sarınmasında yardımcı ekipmandır. Sauna aksesuarları da spa ekipmanları arasında yer alır. Ortamın modern bir hava kazanmasını ve bireyin ruhen rahatlamasında faydası çoktur.

Uygun Fiyatlı Spa Ekipmanları

Spa merkezlerinde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler geniş fiyat aralığına sahiptir. Marka, kalite, tasarım, dayanıklılık gibi durumlarda fiyatlar değişir. Daha uzun ömürlü üretilen ekipmanlar fiyat bakımından maliyetlidir. Markaların sunduğu indirim ve kampanyalar sayesinde uygun fiyata satın alınabilir. Kaliteli bir spa merkezi oluşturmak için gerekli olan tüm ekipmanları SpaWorld firmasından iç rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ekonomik açıdan daha uygun olan ekipmanlar tercih edilebilir.

Taş ısıtıcı setler, sauna aksesuar setleri, kozmetik raflar, masaj yatakları uygun fiyatlı spa ekipmanları arasında yer alır. Bütçeye uygun markanın ekipmanları seçilerek satın alınabilir. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ekipmanlar uzun ömürlü kullanıma uygundur. Buhar makineleri, duşlar, jakuziler de sağlıklı vücut için gerekli ekipmanlardır. Gerekli tüm ekipmanları SpaWorld firmasından uygun fiyata satın alarak hayalinizdeki spa merkezinizi siz de kurabilirsiniz.